بهترین مشاور املاک در اندیشه فاز 1

مشاور املاک مسکن نوین با سالها تجربه در زمینه خرید و فروش ملک و خانه در اندیشه ، ضمن آگاهی کامل از شرایط  و وضعیت زمین و خانه در مناطق مختلف شهر میتوانند کامل ترین اطلاعات ملک را جهت رهن و اجاره ، فروش  و خرید آپارتمان را در اختیار شما عزیران قراردهند.مسکن اندیشه دارای بیش از ده مشاور خبره و اگاه به شرایط بازار و قیمت آپارتمان های اندیشه و آینده ملک در بخش های مختلف شهر شما را در خریدی مطمئن و بدون واسطه یاری خواهند نمود.

املاک نوین دارای مجوز رسمی از اتحادیه املاک و مستغلات شهرستان شهریار بوده و با سابقه چندین ساله خود، مرکزی مطمئن برای مراجعین گرامی، جهت خرید و فروش ملک میباشد . هدف مشاوران نوین ارائه صادقانه ترین و به روز ترین مشاوره املاک در اندیشه به مشتریان گرامی میباشد. این گروه احترام به مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده و همواره میکوشد رضایت هرچه بیشتر مشتریان گرامی را جلب نماید .

اگر قصد فروش یا خرید ملک و یا خرید آپارتمان در شهرک جدید اندیشه فاز یک و حومه را دارید حتما از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

021-65522899

×

وقت بخیر

اگر ملک مورد نظرتان را پیدا نکردید یا نیازمند راهنمایی هستید در واتس آپ پیغام بذارید . یا با ما تماس بگیرید . 021-65522899

×