شهر جدید اندیشه

شهر جدید اندیشه :

مقدمه : جمعیت تهران روز به روز در حال افزایش است اما از آن سو تهران گنجایش این تعداد انبوه جمعیت را ندارد. آلودگی هوا باعث شده است که خیلی ها تمایل داشته باشند خارج از تهران زندگی کنند. خرید مسکن در  اندیشه یه اقدام عاقلانه و آینده ساز برای زندگی در حومه تهران است.با تراکم شدید جمعیت در تهران و نارضایتی مردم، نیاز به تشکیل شهرهای جدید و نوپا در حوالی تهران احساس می شود تا بتوان نیاز این افراد را به مسکن تامین کرد. شهر جدید اندیشه از جمله این شهرهاست که چند سالی از شکل گیری آن می گذرد و جمعیت زیادی در آن زندگی می کنند.

شهر جدید اندیشه به منظور مدیریت جمعیت بالا در تهران و کرج ساخته شد . با بالا رفتن جمعیت در کلان شهر ها اندشه به جهت کنترل ازدیاد جمعیت بهره برداری شده است از مزیت هایه عالی این شهر دسترسی های آسان به پایتخت آب و هوای عالی و شهر سازی مدرن در این شهر میباشد که محل بسیار خوبی برای زندگی با توجه به قیمتهایه مناسب خانه هایش و امکانات بسیار خوب که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد میباشد . اگر بواسطه شغل و کارتان باید هر روز به تهران بروید و به خاطر بالا بودن هزینه های خرید و اجاره مسکن در تهران به فکر اجاره یا خرید خانه در حومه تهران هستید اندیشه بهترین گزینه شهری حومه تهران است تا هم مسیر رفت و آمدتان سخت نباشد و هم از قیمتهایه مناسب و امکانات شهر جدید اندیشه استفاده کنید .

اندیشه 6 فاز دارد . خانه هایه این شهر هم به صورت آپارتمانی و هم ویلایی ساخته شده است . از نکات مهم در اندیشه ساخت و ساز شهری اصولی با مهندسی روز و مدرن میباشد .

فاصله زمانی اندیشه تا تهران : در صورت خلوت بودن مسیر حدود 20 دقیقه تا نهایت سی دقیقه است و فاصله مکانی آن هم با ادامه داشتن ساختمان سازی ها مدام در حاله کوتاه تر شدن است. اندیشه از سمت غرب هم از سمت جاده کرج – فردیس هم از پل فردیس وارد مسیر ورود به اندیشه میشویم. فاصله زمانی کرج به اندیشه : مسیر اندیشه به کرج کوتاه تر از مسیر تهران به اندیشه میباشد.

بازار ایران اسلامی که در اندیشه به سبک میدان نقش جهان ساخته شده است از مکان های زیبایه فرهنگی و هنری این شهر میباشد. قدمت شهر جدید اندیشه به قبل از انقلاب بر میگردد البته این زمان مربوط به فاز یک میباشد که همه فازها قدیمی تر بوده و بافت مسکونی و خانه هایش غالبا  قدیمی تر ازفاز هایه دیگر میباشد .

جمعیت شهر اندیشه از قوم هایه مختلف و اغلب مهاجر از شهر هایه مجاور میباشد . آب و هوای خوب و پاکتر اندیشه به نسبت استان تهران بخاطر نزدیکی اش به شهریار از علت هایه توسعه بخشی به این شهر است از دیگر علت ها ایجاد فرصت هایه جدید برای جمعیت سرازیر تهران و راحتی از نظر دسترسی به پایتخت و آسایش و رفاه بیشتر موارد محیط زیستی و کاهش آلودگی هوا بهره برداری شده است . خیلی از مردم توانستن در این شهر صاحب خانه بشوند کسب و کار راه بی اندازند و یا اجاره منزل و هزینه هایشان را بسیار کمتر کنند .

خیلی از مردم ساکن در شهر جدید اندیشه شاغل در غرب تهران و کارمندان و کارکنان ادارات و کارخانه هایه صنعتی میباشند . از لحاظ جغرافی اندیشه در منطقه ای گرم و خشک است اما به جهت قرار گریری در برابر باد هایه شهریار و قرار گرفتن  در منطقه جنوب رشته کوه البرز هوای این منطقه اغلب خنک بوده و آب و هوای خوبی همچنین در فصل هایه بهار و تابستان دارد . البته ناگفته نماند در اندک مناطقی مانند شرق اندیشه بخاطر وجود معادن ماسه گرد و غبار وجود داشته و یا بخاطر کارخانه آسفالت سازی بوهایه نامطبوعی گاهی وجود داشته که آن هم بسیار کم و شاید برای ساکنین مسئله قابل لمس و زجر آوری نباشد .

از نکات جالب و حائز اهمیت که خیلی از کلان شهر ها را متاسفانه درگیر خود کرده است یعنی کم بودن فشار آب خوشبختانه در اندیشه این مشکل وجود ندارد .

امکانات شهری در مناطق مختلف اندیشه وجود دارد مانند : مدارس  ،فضاهایه گردشی و ورزشی ، پارک ها ، باشگاه ها و زمین هایه ورزشی برای کودکان و بزرگسالان ، استخر و مراکز خدماتی مختلف مانند پست ، مخابرات ، بانک ، درمانگاه و … میادین خرید میوه ، اماکن تجاری با امکانات عالی ساخته شده اند . و به طور کلی کلیه امکانات و موارد مورد نیاز در شهر مانند آتش نشانی ، پاستگاه و غیره در شهر اندیشه برای رفاه حال و امنیت مردم وجود دارد .

آنتن دهی و وضعیت شبکه هایه اینترنتی و تلفنی در این شهر خوب میباشد .

ساخت راه ها خوشبختانه در اندیشه به شکل اصولی و خوبی ساخته شده است یعنی طول عرض خیابان ها مهندسی خوبی دارد تا رفت آمد برای ساکنین سخت و دشوار نباشد . همچنین تعدا زیادی پارکینگ عمومی رایگان در مکان هایی که مراجعه حضوری بالایی دارد در اختیار ساکنین ش۶هر قرار گرفته شده است .

خرید خانه و آپارتمان در اندیشه به عنوان یکی از شهرهای نوساز حاشیه تهران یک فرصت سرمایه گذاری خوب به شمار میرود .البته هر سرمایه گذاری ای نیاز به اطلاعات دارد و بدون اطلاعات کافی  یک سرمایه گذاری موفق غیر ممکن است .مشاورین املاک نوین با سالها تجربه در زمینه خرید و فروش آپارتمان و با تسلط کافی بر منطقه  میتواند شما را برای خریدی آسان تر مشاوره نمایند و موارد سرمایه گذاری مناسب را به شما معرفی نمایند .

برای انتخاب و خریدی راحت و آسان تر مسکن نوین مشاور املاک در اندیشه با سالها تجربه کار در اندیشه متنوع ترین فایل ها را در اختیارتان میگذرد تا با توجه به بودجهاتن در مناطق خوب اندیشه صاحب خانه شوید . 

2 دیدگاه

 1. صانع پلاستیک
  2021-01-13
  | پاسخ
  | پاسخ

  کدوم فاز شهرک اندیشه بهتره برای سرمایه گذاری ؟

  • مسکن نوین
   2021-01-13
   | پاسخ
   | پاسخ

   شهرک صدف واقع در فاز ۳ از مناطق خیلی عالی و میشه گفت بهترین منطقه برای سرمایه گذاری در اندیشه هست و البته مناطق دیگر هم امکانات شرایط و مزایایه خاص خودشونو رو دارند

ارسال دیدگاه

×

وقت بخیر

اگر ملک مورد نظرتان را پیدا نکردید یا نیازمند راهنمایی هستید در واتس آپ پیغام بذارید . یا با ما تماس بگیرید . 021-65522899

×