photo ۲۰۱۷ ۰۲ ۰۹ ۲۳ ۰۵ ۵۴

اندیشه برای خرید ملک چگونس ؟

شهر اندیشه شهری است در نزدیکی تهران و کرج که امروزه با رونق زیادی که داشته است اغلب مردم با این شهر آشنا میباشند . اندیشه از مهمترین مناطق برای سرمایه گذاری میباشد زیرا این شهر در حاله پیشرفت و توسعه است ، ظرفیت تهران این سالها گنجایش این حجم از جمعیت را نداشته و با بالا رفتن تقاضا برای مسکن و غیره قیمت ها به شدت بالا رفته است و سرمایه گذاری ، خرید یا حتی اجاره مسکن هم بسیار سخت شده است و برای اغلب مردم  این قیمت ها فضایی میباشد .

به همین خاطر مردم در این روز ها به دنبال سرمایه گذاری ، خرید و اجاره خانه و ملک در اندیشه میباشند زیرا قیمت ها خیلی ارزان تر است و با بودجه های پایین و بالا میتوان به دنبال ملک بود و دست بیشتر مردم برای زندگی در این منطقه باز خواهد بود . اندیشه در این سالها پیشرفت زیادی داشته است و چیزی کمتر از تهران و کرج از نظر امکانات مختلف ندارد .

اندیشه قدمت کمی دارد اغلب فاز ها و شهرک هایه اندیشه نوساز میباشد و خانه هاییش هم اغلب تازه ساز و با بروز ترین دانش هایه مهندسی ساخته شده است . اغلب ساکنین اندیشه کارمندان و شاغلینی میباشند که محل کارشان در تهران میباشد ، با توجه به شلوغی و گرانی که در تهران شدت بیشتر نسبت به باقی مناطق دارد به خصوص در بحث مسکن در اندیشه ساکن شدن و با وسایل حمل و نقل عمومی به محیط کارشان رفت و آمد میکنند .

logo 1 1

همانگونه که گفتیم اندیشه شهری نوساز است و یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری و خرید ملک میباشد . خانه هایه اندیشه با مسکن نوین خیلی راحت پس از خرید بفروش میرود یا میتوانید ملکتان را رهن و اجاره دهید اگر تنها برای سرمایه گذاری خریدین .

شما میتوانید در اندیشه با زیره 500 ملیون هم به همراه وام مسکن خانه دار شوید ، زندگی در اندیشه با توجه به آب و هوای خوب و خانه هایه ویلایی خوبی که دارد برای کسانی که از آلودگی هوا و آپارتمان نشینی خسته شده اند بسیار مناسب است ، همچنین اگر از شلوغیها و ازدحام معیت در تهران خسته شده اید زندگی در بعضی از مناطق اندیشه از جمله فاز دو که یک محیط دنج و آرام با خانه هایه ویلایی مدرن میباشد یک فرصت طلایی است .

شما برای خرید مایحتاج و نیاز هایه مختلفتان نیاز ندارید به تهران یا کرج بروید بلکه اندیشه دارایه پاساژ ها و اماکن رفاهی متلفی هست و تمام امکانات شهری در خود ین شهر در دسترس است .

مسکن نوین :

برای خرید خانه در شهرک اندیشه سرمایه گذاری در اندیشه راه هایه مختلفی است شما میتوانید از طریق سایت هایه عمومی یا مراجعه به املاک هایه معتبر اندیشه اقدام به خرید یا اجاره ملک در این شهر کنید . مسکن نوین املاک اندیشه فاز 1 از مشاور املاک هایی است که به صورت تخصصی سالهاست در اندیشه فعال است و علاوه بر معرفی فایل هایه مختلف کامل ترین را در اختیارتان میگذارد .

ارسال دیدگاه

املاک را مقایسه کنید

مقایسه (0)