سرمایه گذاری

قیمت خانه و آپارتمان در اندیشه بستگی به شاخص های متعددی دارد .از جمله سال ساخت ملک ، موقعیت ملک ، میزان نورگیر بودن آپارتمان،کیفیت ساخت ملک، وجود پارکینگ،تعداد واحد، وجود فضای سبز در موقعیت ملک و…به همین دلیل قیمت ملک در اندیشه بسیار متفاوت است .

قیمت ملک در شهرک اندیشه با توجه به معیارهای مختلفی و امکانات و مزایایی که هر آپارتمان دارد متفتاوت است همچنین بستگی به خانه سال ساخت امکاناتش و منطقه و مواردی از این دست دارد که مشاوران نوین در هنگام خرید به خوبی شما را راهنگایی و آشنا با هر ملک و منطقه خواهند کرد اما به طور کلی می تواند بین 2 تا 4 میلیون تومان باشد و قیمت اپارتمان در اندیشه بین 4 تا 7 میلیون تومان میباشد .

اگر به دنبال خرید آپارتمان هستید با سرمایه کمتری نسبط به مناطق دیگر در آپارتمان هایه بسیار عالی با بروزترین دانش هایه مهندسی صاحب خانه شوید . البته میتوانید روی وام و مبلغ رهن آپارتمان هم حساب نمایید . علاوه بر آن اگر میخواهید تنها برای سرمایه گذاری در اندیشه خانه بخرید باز هم انتخاب بسیار درستی است میتوانید پس از خرید نیز به راحتی از طریق مسکن نوین ملکتان را رهن و یا اجاره دهید .

مشتریان گرامی که  قصد خرید ملک در اندیشه را دارند لطفا قبل از اقدام به خرید ملک حتما از مشاوره رایگان مشاورین املاک مسکن نوین اندیشه استفاده نمایید تا انتخابی درست و معامله ای پر سودتری پیش رو داشته باشید زیرا مسکن نوین سالهاست که در اندیشه دارد کار مییکند و به تمام نقاط اندیشه تسلط داشته قطعا استفاده از تجربیات و پیشنهادات مشاوران با تجربه کمک بسیار خوبی به شما خواهد کرد .

ارسال دیدگاه

×

وقت بخیر

اگر ملک مورد نظرتان را پیدا نکردید یا نیازمند راهنمایی هستید در واتس آپ پیغام بذارید .

×