فاز یک شهر اندیشه ، زندگی در فاز یک

فاز یک شهر جدید اندیشه با اصول سنتی شهرسازی ساخته شده است . فاز یک  قدیمی ترین فاز اندیشه میباشد . فاز 1 به عنوان ناحیه یک شهرداری شهریار شناخته میشو و فاصله نزدیکی تا شهرستان شهریار دارد . زمین های فاز یک از ساله ۱۳۶۱ شروع به واگذاری و  ساخت ساز اولیه ابتدای برای کارمندان آموزشو پرورش شده و در طی این سالها با مهاجرت مردم در اطراف شهر به فاز یک به رشد خود ادامه داده است و چند شهرک نیز از جمله شهرک مریم و رفاه را در خودش جای داده است . ساختمان هایه فاز یک اندیشه هم به صورت آپارتمانی و هم ویلایی ساخته شده است .

فاز 1 اندیشه دارای سه خیابان اصلی با نام های دنیا مالی، طالقانی و مدرس است که به موازات هم قرار گرفته اند. بخش شمالی فاز 1 اندیشه به دلیل ساماندهی تاکسیرانی و اتوبوسرانی و همچنین دسترسی خوب و مناسب به جاده های تهران و کرج از نظر اقتصادی رونق بیشتری دارد.

logo 1 1

فازهای مختلف شهر جدید اندیشه به سبکه مدرن با دانش مهندسی و شهر سازی روز ساخته شده و در حال حاضر بازار خرید و فروش در مناطق مختلف آن بخصوص  در فاز یک اندیشه داغ میباشد .

فاز 1 اندیشه ، شهرک اندیشه نامیده می شود. 

فازه یک اندیشه قدیمی ترین فاز این شهر میباشد و قدمت بیشتری نسبت به فاز هایه دیگر دارد . اندیشه دسترسی راحت و نزدیکی به تهران حدود 20 کیلومتر دارد و فاصله اش تا کرج کمتر از تهران میباشد. فاز 1 اندیشه بیشتر بافت مسکونی سنتی خودش را حفظ کرده است در مسیر جاده تهران در فازه 1 سه شهرک دارد با نام شهرک های مریم ، رفاه و المهدی میباشد که مشاوران نوین فایل هایه خوبی  برای خرید آپارتمان در فاز 1 اندیشه  را خدمتتان معرفی خواهند کرد .

فاز یک مغازه هایه زیادی دارد بنابراین تردد بیشتری هم وجود دارد مشاورین نوین سعی میکنن بهترین گزینه ها را با توجه به انتخاب محیط مورد علاقه تان برای زندگی و بودجه ای که دارید سریع تر شما را صاحب خانه بکند . مسکن نوین با تجربه بالا مشاورین و تسلط کامل اش بر شهر اندیشه مرجع خرید آپارتمان در فاز یک اندیشه میباشد و شما را در رسیدن به ملک مورد نظرتان و بهترین انتخاب ها را پیش رویه شما عزیزان خواهد گذاشت .

ارسال دیدگاه