خرید آپارتمان در فاز ۳ اندیشه

خرید آپارتمان در فاز ۳ اندیشه :

از فاز هایه پرطرفدار و محبوب شهرستان اندیشه میباشد که در بین مردم خیلی معروف است و علاق مندان زیادی دارد زیرا بیشترین خانه هایه ویلایی در این منطقه است که البته قیمتهایه آن هم گران است . این فاز از نظر امکانات و ساخت شهری زیر ساخت قوی دارد و مجتمع و مکان های گردشی شیک و زیبایی برای تفریح و گردش دارد . خانه هایه ویلایی این فاز اکثرا متراژ بالایی دارد ضمنا امکانات ورزشی از جمله استخر زمین فوتبال و … در این فاز برای رفاه ساکنین در سطح خوبی ساخته شده است.

فاز ۳ میشه گفت بهترین منطقه و محیط برای سرمایه گذاری و خرید ملک و آپارتمان در اندیشه میباشد فاز ۳ اندیشه معروفترین شهرک در اندیشه میباشد این فاز دارای موقعیت مکانی و جغرافیایی عالی از نظر راه و دسترسی سریع تر به بخش هایه دیگر میباشد ساکنین فاز ۳ راحت تر میتوانن از امکانات دیگر شهر ها نیز استفاده کنند و زمانه کمتری را صرف رفت آمد در شهر بکنند . علاوه بر آن خود فاز ۳ از مناطق عالی شهر اندیشه از نظر ساختمان سازی و امکانات رفاهی و شهری میباشد .

فاز سه اندیشه بهترین فاصله مکانی تا تهران را دارد اگر رفت و آمد زیادی به تهران را دارید مسیر رفت و آمدتان به تهران بسیار راحت تر خواهد شد . کمتر شدن فاصلی زمانی و مکانی تا تهران موجب کاهش بسیار زیادی در هزینه هایه رفت و آمدتان در طوله سال و کاهش خستگی هایه مسیر خواهد شد .

فاز ۳ اندیشه در مرکز شهر قرار دارد و امکاناته شهری اش مانند ساختمان هایه تجاری و رفاهی فوق العاده میباشد و رشد بسیار زیادی داشته این فاز رشد اقتصادی خودش را کرده و قیمتهایش ثابت تر میباشد .

فاز ۳ اندیشه خانه‌هایش چه ویلایی و چه آپارتمانی از شیک‌ترین ساختمان‌ها هستند و به خاطر وجود نگهبان برای ساختمان‌ها و مجتمع‌ها امنیت بسیار خوبی در منطقه برای اموال مردم برقرار میباشد .

با اینکه فاز ۳ تراکم جمعیت بالاتری نسبت به بقیه فازها دارد اما هنوز هم آرامش خود را از دست نداده است و محله‌های آرامی دارد.

ارسال دیدگاه

×

وقت بخیر

اگر ملک مورد نظرتان را پیدا نکردید یا نیازمند راهنمایی هستید در واتس آپ پیغام بذارید . یا با ما تماس بگیرید . 021-65522899

×