Showing 19 of 99 results
Sort by:

خرید آپارتمان در فاز یک اندیشه :

شهر جدید اندیشه در فاصله نزدیک تا تهران و کرج شهری است با شش فاز ، ساخت و ساز در اندیشه با هدف کنترل جمعیت در تهران شکل گرفته است به همین خاطر با شرایط ویژه ای ساخته شده است از جمله بکارگیری ” زیر ساخت شهری خوب ، ساخت و ساز هایه مدرن و اصولی ، قیمت خرید آپارتمان در اندیشه هایه بسیار مناسب تر از تهران و کرج ،” و تمامی امکانات رفاهی ، تجاری و شهری چیزی از نظر رفاه و سطح زندگی خوب با توجه به پیشرفت و رونق سریعی که داشته است از تهران و کرج چیزی کمتر ندارد به همین خاطر خیلی از ساکنین تهران امروزه در این شهر سکونت کرده اند ، خرید آپارتمان در اندیشه قیمت های مناسب تری به نسبت پایتخت دارد

فازهای مختلف شهر جدید اندیشه به سبکه مدرن با دانش مهندسی و شهر سازی روز ساخته شده و در حال حاضر بازار خرید و فروش در مناطق مختلف آن بخصوص  در فاز یک اندیشه داغ میباشد . برای اطلاع از قیمت آپارتمان در اندیشه فاز یک با ما در ارتباط باشید.

امروزه خرید مسکن خیلی بیشتر از قبل اهمیت پیدا کرده است ، در سالهای اخیر با افزایش شدید قیمت ها خانه دار شدن بخصوص در تهران بسیار سخت شده است همچنین قیمت رهن و اجاره از سالهای قبل خیلی بالاتر رفته است و برای مستاجرین هزینه های گرفتن خانه را خیلی بالاتر برده است . داشتن خانه امروزه خیلی از دغدغه های ما را کم میکند و موجب راحتی ما و فرار از مستاجری میشود . اندیشه در این سالها بخاطر قیمت های ارزانی که دارد خیلی معروف و محبوب شده است .

خرید آپارتمان در اندیشه

 شما هم اگر قصد سرمایه گذاری و خرید خانه در اندیشه دارید در این شهر راحت تر میتوانید صاحب خانه شوید به علاوه آنکه اندیشه فاصله کمی تا تهران و کرج دارد و خود این شهر هم دارایه زیر ساخت خیلی خوب ، ساختمان های مدرن ، آب و هوای خوب و از نظر امکانات سطح خیلی خوبی دارد .

استقبال عمومی و رشد عالی شهر اندیشه نشان از مزیت های بالای این شهر برای سکونت و سرمایه گذاری میدهد از مهم ترین مزیت های اندیشه : قیمت مناسب ، آب و هوای خوب ، امکانات رفاهی و تفریحی ، دسترسی راحت به اطراف همچون تهران و کرج ، امنیت خوب و … میباشد ، که مردم را در این سالها علاقه به سکونت در این شهر کرده است .

خرید آپارتمان در شهرک اندیشه :

خرید آپارتمان در اندیشه به عنوان شهری نوساز که اغلب آپارتمان هایش بروزترین امکانات ساختمانی را دارد . مسکن نوین با بروزترین فایل هایی از آپارتمان هایه اندیشه با متراژ ، امکانات و شرایط مختلف از آپارتمان های لوکس و معمولی امکان خانه دار شدن را برای شما فراهم کرده است . ممکن است در تهران یا کرج دنباله خانه ای با شرایطی که میخواهین باشین اما خانه هایی که توسط املاک بهتان پیشنهاد میشود شرایط ایده آل شما را نداشته باشد اما به احتمال بیشتری میتوانید در اندیشه با همان بودجه صاحبه خانه هایه بسیار خوبی شوید .

خرید آپارتمان در اندیشه فاز یک
نمونه ای از ساختمان های نوساز وشیک فاز یک

خرید و قیمت خانه در اندیشه فاز یک :

فاز 1 به عنوان ناحیه یک شهرداری شهریار شناخته میشود و فاصله نزدیکی تا شهرستان شهریار دارد . زمین های فاز یک از ساله ۱۳۶۱ شروع به واگذاری و  ساخت ساز اولیه ابتدای برای کارمندان آموزش و پرورش شده و در طی این سالها با مهاجرت مردم در اطراف شهر به فاز یک به رشد خود ادامه داده است و چند شهرک نیز از جمله شهرک مریم و رفاه را در خودش جای داده است . ساختمان هایه فاز یک شهرک اندیشه هم به صورت آپارتمانی و هم ویلایی ساخته شده است .

فاز 1 اندیشه دارای سه خیابان اصلی با نام های دنیا مالی، طالقانی و مدرس است که به موازات هم قرار گرفته اند. بخش شمالی فاز 1 اندیشه به دلیل ساماندهی تاکسیرانی و اتوبوسرانی و همچنین دسترسی خوب و مناسب به جاده های تهران و کرج از نظر اقتصادی رونق بیشتری دارد.

فاز یک اندیشه از قدیمی ترین فاز های اندیشه میباشد . اگر به دنبال خرید یا اجاره مغازه در اندیشه هستید فاز یک اندیشه محل پرترددی میباشد البته فاز یک دارایه چندین شهرک هم میباشد مثله شهرک های مریم ، رفاه و المهدی ، فاز یک ساختمان هایه ویلایی و آپارتمانی قدیمی و نوساز زیادی دارد که میتوانید با قیمت هایه مناسب اقدام به خرید آپارتمان در فاز یک اندیشه کنید ، آب و هوای اندیشه در اغلب سال خوب میباشد ، در این سالها پیشرفت و رونق بسیار زیادی داشته و بخاطر امکانات عالی ،ساختمان هایه مدرن و خوب و قیمت هایه مناسب تری که دارد بازار خرید آپارتمان در اندیشه فاز ۱ داغ است .

اگر به دنبال یک سرمایه گذاری خوب و مطمئن هستید و قصد خرید ملک در فاز یک اندیشه را دارید مسکن نوین از قدیمی ترین و معتبر ترین املاک هایه اندیشه به شما کمک میکند تا در سریع ترین زمان به خانه مورد نظرتان برسید و فایل هایه خیلی خوبی را برای خرید یا اجاره ملک در اختیارتان خواهد گذاشت .

قیمت آپارتمان فاز یک اندیشه :

قیمت آپارتمان در شهرک اندیشه ارزان تر و مناسب تر از دیگر مناطق از جمله تهران میباشد و میتوانید با کمترین نقدینگی صاحب خانه شوید . مسکن نوین با توجه به بودجه و نیازتان و توقعی که از محل سکونتتان دارید مانند : امکانات مختلف در نزدیکی مح سکونت همچون اماکن تجاری و … ، شلوغی یا خلوتی محیط ، مراکز تفریحی و فضای سبز ، امکانات خود ساختمان و … به شما برای یک خرید عالی و سرمایه گذاری مطمئن کمک میکند .

فاز یک اندیشه

فاز 1 اندیشه :

فاز 1 اندیشه ، شهرک اندیشه نامیده می شود. 

فاز ۱ اندیشه زیره نظر شهرداری شهریار بوده دسترسی راحت و نزدیکی به تهران با حدود 20 کیلومتر دارد و فاصله اش تا کرج کمتر از تهران میباشد. فاز 1 اندیشه بیشتر بافت مسکونی سنتی خودش را حفظ کرده است ، اما در این سالها با افزایش جمعیت خیلی از خانه های ویلایی تبدیل به آپارتمان شده اند ، در مسیر جاده تهران در فاز یک سه شهرک دارد با نام شهرک های مریم ، رفاه و المهدی میباشد که مشاوران نوین فایل هایه خوبی  برای خرید خانه در فاز 1 اندیشه  را خدمتتان معرفی خواهند کرد .

فاز یک اندیشه کرج مغازه هایه زیادی دارد بنابراین تردد بیشتری هم وجود دارد ، برای راه اندازی کسب و کار و ایجاد شغل مغازه های بسیار خوبی با موقعیت های عالی در فاز یک اندیشه وجود دارد ، مشاورین مسکن نوین مشاور املاک در فاز ۱ اندیشه تهران سعی میکنن بهترین گزینه ها را با توجه به انتخاب محیط مورد علاقه تان برای زندگی و بودجه ای که دارید سریع تر شما را صاحب خانه بکند . مسکن نوین با تجربه بالا مشاورین و تسلط کامل اش بر شهر اندیشه مرجع خرید آپارتمان در فاز یک اندیشه کرج میباشد و شما را در رسیدن به ملک مورد نظرتان و بهترین انتخاب ها را پیش رویه شما عزیزان خواهد گذاشت .

خرید و فروش آپارتمان در اندیشه فاز یک با مسکن نوین با حداقل بودجه امکان پذیر است همچنین برای کسانی که دنبال خانه لوکس یا سرمایه گذاری در اندیشه میباشند .

املاک را مقایسه کنید

مقایسه (0)