خرید و فروش آپارتمان در فاز 2 اندیشه :

خرید خانه امروزه تبدیل به یک دغدغه اساسی شده است زیرا علاوه بر اینکه آدم را از مستاجری و رهن و اجاره هایه بالایه این روز ها نجات میدهد ، میتواند یک سرمایه گذاری مطمئن و آینده دار باشد برایمان و ارزش پولمان را حفظ کرده و موجب افزایش سرمایه مان شود . سرمایه گذاری و خرید خانه و آپارتمان در فاز ۲ شهر اندیشه میتواند یک انتخاب هوشمندانه باشد . فاز دو محیط خیلی آرام و کم سرو صدایی دارد و خانه هایه خیلی خوبی در این فاز ساخته شده است.

اگر دنبال خرید آپارتمان در شهرک اندیشه با امکانات خیلی خوب و لوکس میباشید دیدن فایلها و خانه هایه فاز دو را از دست ندهید ، خانه هایی با امکانات فوق العاده مانند : سونا ، جکوزی در ساختمان هایه فاز دو وجود دارد که سطح رفاهی خیلی خوبی را برای خریداران ایجاد کرده است .

اگر قیمت بالا خرید یا اجاره مسکن در کلان شهر ها شما را از بابت بر آمدن از پس هزینه ها نگران کرده است یا سرمایه تان برای خرید مسکن در تهران کم است بهتر است به دنبال خرید یا اجاره خانه در اندیشه باشید زیرا فاصله بسیاری کمی تا تهران داردو دسترسی هایه شهری بسیار خوبی دارد ، همچنین از نظر امکانات رفاهی ، تجاری و … بسیار در طی این سالها پیشرفت کرده است و تقریبا تمامی امکانت شهری در تمام فاز هایه اندیشه وجود دارد و با دسترسی هایه شهری خیلی خوبی که دارد رفت و آمدش تا دیگر مناطق بسیار آسان است . همچینین آب و هوای پاک تری از تهران دارد . پیشنهاد ما این است حتما سری به اندیشه بزنید .

مسکن نوین مشاور املاک معتبر در اندیشه به شما کمک میکن تا با ریسک خیلی کمی با توجه به بودجهتان در بهترین مناطق  اندیشه خانه مورد نظرتان را بخرید ، یا با سرمایه کمتر بتوانید خانه مورد نظرتان را رهن و اجاره کنید .

خرید خانه ویلایی در فاز دو شهر اندیشه :

خانه هایه فاز دو اندیشه هم به صورت آپارتمانی و هم به صورت ویلایی ساخته شده است ، خیابان بندی هایه اندیشه خیلی خوب انجام شده است ، همانطورکه میدانید ساخت و ساز شهری در اندیشه با دانش روز مهندسی انجام میشود . خدا رو شکر تاکنون در اندیشه خیابان ها یک طرف نشده است .

املاک را مقایسه کنید

مقایسه (0)