Location: خرید و فروش آپارتمان و خانه ویلایی در فاز ۳ ✔️

خرید و فروش آپارتمان و خانه ویلایی در فاز ۳ اندیشه :

زندگی در اندیشه بخاطره دسترسی راحت و آسانش تا تهران و کرج ، آب و هوای خوب ، امکانات رفاهی و تفریحی خیلی عالی ، ساختمان سازی مدرن و اصول شهر سازی و توسعه بخشی خوبی که در اندیشه بکار رفته است یک شهر ایده آل برای زندگی است و خیلی زود پیشرفت کرده است و یک شهر تقریبا نوساز و آینده دار برای سرمایه گذاری وزندگی کردن میباشد .

با توجه به شرایط خوب زندگی در اندیشه و تمایل برای سکونت در اندیشه بهترین منطقه برای سرمایه گذاری میباشد .

 

فاز ۳ اندیشه معروف ترین فاز شهر اندیشه میباشد ، خیلی از مردم اندیشه را با این فاز میشناسند . فاز ۳ به جهت موقعیت جغرافی در مرکز شهر اندیشه قرار گرفته و با بیشترین امکانات رفاهی ، تجاری که وجود دارد پیشرفت خودش را در حد زیادی داشته است و قیمت هایه ثابت تری هم دارد . همچنین دسترسی به دیگر فازها و فاصله اش تا تهران در کمترین زمان میباشد .

فاز سه اندیشه با داشتن امکاناته خیلی خوب مانند : سینما ، پاساژهایه لوکس ، رستوران هایه شیک و جذاب ، امکانات رفاهی زیاد بافت شهری اش لوکس تر و مدرن تر از دیگر فاز هایه اندیشه میباشد و به نگین شهر اندیشه معروف شده است . برای خرید آپارتمان در اندیشه مسکن نوین املاک معتبر و قدیمی اندیشه بهترین فایلها را در تمام فاز هایه اندیشه در اختیارتان میگذارد.