Status: فروش

فروشی های اندیشه :

شهر جدید اندیشه واقع در ۳ کیلومتری شمال شرقی شهریار ، از غرب متصل به فردیش و کرج ، از بخش جنوبی متصل به جاده  ملارد به شهریار و از قسمت شرقی متصل به جاده شهریار به کرج می باشد. اندیشه دارایه ۶ فاز بوده و بخاطر شرایط و امکاناتی که دارد مناسب ترین و بهترین منطقه برای سرمایه گذاری و خانه دار شدن میباشد

اندیشه دارایه دسترسی راحت و نزدیک به تهران و کرج ، امکانات شهری خیلی خوب ، آب و هوای خوب ، خانه هایه تازه ساز با امکانات خوب ، مهندسی روز و قیمت مناسب خیلی سریع پیشرفت کرده و بهترین منطقه برای سرمایه گذاری در این سالها بوده است . 

فاز یک اندیشه قدیمی ترین فاز اندیشه فاز یک میباشد ، بواسطه استقبال و علاقه مندی مردم برای سکونت در اندیشه ساخت و ساز ها ادامه پیدا کرد . اگر به دنبال سرمایه گذاری هستین و یا ساکن کلان شهرهایی از جمله تهران میباشید که خرید خانه برایتان در آن مناطق سخت شده است میتوانید در اندیشه خانه دار شوید . همچنین اگر به دنبال خرید خانه ویلایی هستین و از شلوغی زیاد و آلودگی هوا خسته شدید اندیشه میتواند بهترین انتخاب برایتان باشد . نکته : اگر وجود فضایه سبز زیاد برایتان با اهمیت است فاز دو و سه اندیشه بیشترین فضایه  سبز را دارند .

خانه هایه اندیشه در هر کدام از فاز هایش هم به صورت ویلایی و آپارتمانی ساخته شده است و برای فروش یا اجاره در اختیار مشاورین املاک قرار میگیرد ، اندیشه همانگونه که گفتیم از نظر امکانات و زیر ساخت هایه شهری بسیار عالی بوده و در هر کدام از فاز ها دسترسی هایه راحتی به دیگر بخش ها و فاز هایه اندیشه خواهید داشت و میتوانید از امکانات : رفاهی ، تجاری ، تفریحی ، اماکن مختلف درمانی ، آموزشی اندیشه به راحتی استفاده کنید . خرید آپارتمان در اندیشه در شهر نوساز اندیشه با دانش هایه روز مهندسی بهترین انتخا میباشد برای این منظور مراجعه به یک مشاور املاک معتبر بسیار به شما در یک سرمایه گذاری خوب و مطمئن کمک میکند . 

املاک را مقایسه کنید

مقایسه (0)