Type: آپارتمانی ها

شهر جدید اندیشه در فاصله نزدیک تا تهران و کرج شهری است با شش فاز ، ساخت و ساز در اندیشه با هدف کنترل جمعیت در تهران شکل گرفته است به همین خاطر با شرایط ویژه ای ساخته شده است از جمله بکارگیری ” زیر ساخت شهری خوب ، ساخت و ساز هایه مدرن و اصولی ، قیمت هایه بسیار مناسب تر از تهران و کرج ،” و تمامی امکانات رفاهی ، تجاری و شهری چیزی از نظر رفاه و سطح زندگی خوب با توجه به پیشرفت و رونق سریعی که داشته است از تهران و کرج کم ندارد . 

اندیشه شهری نوساز میباشد به همین خاطر اغلب آپارتمان هایش بروزترین امکانات ساختمانی را دارد . آپارتمان هایه اندیشه با متراژ ، امکانات و شرایط مختلف امکان خانه دار شدن شما را فراهم کرده است . ممکن است در تهران یا کرج دنباله خانه ای با شرایطی که میخواهین باشین اما خانه هایی که توسط املاک بهتان پیشنهاد میشود شرایط ایده آل شما را نداشته باشد اما به احتمال بیشتری میتوانید در اندیشه با همان بودجه صاحبه خانه هایه بسیار خوبی شوید .

خیلی از افرادی که ساکن اندیشه میباشند شغل و کارشان در تهران میباشد اگر شما هم کارمند یا شاغل در تهران میباشید اندیشه نزدیک ترین فاصله تا تهران را دارد و با توجه به فراهم بوده وسایل حمل و نقل عمومی برای رفت و آمد تا تهران و اندیشه مشکلی نخواهین داشت . همچنین اگر اکنون شاغل نمیباشین فرصت اشتغال در اندیشه هم با توجه به رونقی که دارد فراهم است .

شهر اندیشه این روزها میتواند یکی از مهم ترین دغدغه هایه ما را که مسکن است پایان دهد ، اندیشه در نقشه تا وردآورد تهران با ساخت و ساز هایه که میشود رسیده است . برای یک سرمایه گذاری مطمئن و بی دردسر در اندیشه مسکن نوین با سالها کار تخصصی در اندیشه شناخت کافی نسبت به محیط هایه مختلف اندیشه دارد و با بیشترین فایل در غرب استان تهران به شما برای سرمایه گذاری خوب و خرید و فروش در اندیشه کمک میکند.

میتوانید روی مبلغ رهن و وام مسکن آپارتمان هایه اندیشه هم حساب کنید برای این منظور مسکن نوین کارهایه وام و رهن رفتن مسکنتان را انجام میدهد .