با کمترین سرمایه صاحب لوکس ترین خانه ها شوید ⭐️ . برای دیدن بروز ترین آگهی های ملک در اندیشه بر روی دکمه زیر کلیک کنید . 

شهرک اندیشه تهران چطوره ؟ آشنایی کامل :

شهرک اندیشه کجاست؟ زندگی در شهرک جدید اندیشه "مسکن نوین"

 اندیشه بهترین شهر در حومه تهران با دسترسی آسان به تهران و کرج امکانات شهری خوب ، با خانه های ویلایی و  آپارتمانی با قیمت هایی بسیار ارزان تر از تهران مسیر شما را برای خانه دار شدن و زندگی در تهران آسان میکند .برای کسانی که به دنبال خانه دار شدن ، خرید خانه ویلایی و آپارتمانی یا حتی سرمایه گذاری هستن بسیارفرصت خوبی است .

سوال های شما :

شهرستان اندیشه در غرب استان تهران همجوار با استان البرز قرار دارد . این شهر از نظر تقسمات کشوری جزوه شهریار میباشد و در بخش مرکزی شهرستان شهریار واقع شده است . 

اطراف اندیشه کاملا به شهرهای دیگر از جمله کرج، شهریار و ملارد متصل می باشد. از جنوب متصل به شهرهای شهریار و ملارد، از غرب متصل به فردیس کرج و ازشمال با دیگر شهرک های کرج همجوار می باشد.

اندیشه در این سالها رشد خیلی زیادی داشته و با امکانات شهری ، ساختمانی و رفاهی خوب همینطور قیمت ارزان تر نسبت به تهران و کرج امروزه بسیار مود توجه است .

از لحاظ جغرافی اندیشه در منطقه ای گرم و خشک است اما به جهت قرار گیری در برابر باد هایه شهریار و قرار گرفتن  در منطقه جنوب رشته کوه البرز هوای این منطقه اغلب خنک بوده و آب و هوای خوبی همچنین در فصل هایه بهار و تابستان دارد .

امکانات رفاهی و شهری در مناطق مختلف اندیشه وجود دارد مانند : مدارس ، دانشگاه ، کتابخانه ها ،فضاهایه گردشی و ورزشی ، پارک ها ، باشگاه ها و زمین هایه ورزشی برای کودکان و بزرگسالان ، استخر و مراکز خدماتی مختلف مانند پست ، مخابرات ، بانک ، درمانگاه و … میادین خرید میوه ، اماکن تجاری با امکانات عالی ساخته شده اند . 

فاز یک اندیشه

اندیشه یکی از بهترین شهر های حومه تهران :

مقدمه : قطعا کسی از شلوغی و آلودگی هوای تهران لذت نمیبره یا علاقه ای نداره ساعتها زمان و وقتش را در ترافیک تلف کنه و یا زندگی در یک خانه ویلایی یا منطقه خوش آب و هوا را ول کنه و بره با این قیمت هایی که الان شاهدش هستیم در یک آپارتمان کوچیک زندکی کنه اما دلیلی وجود داره که مردم به سمت تهران میروند و آن دلیل هم امکانات زیاد و مختلفی است که در این شهر وجود دارد از دانشگاه ها گرفته ، تا موقعیت های شغلی ، تفریحی و رفاهی که دراین استان وجود دارد اما عمده ترین دلیلش بحث موقعیت های شغلی هست زیرا تهران یک شهر اقتصادی بوده و برای پیدا کردن شغل و پیشرفت شغلی بسیار برای مشاغل و تخصص های مختلف فرصت ، ایده و کار وجود دارد از شرکت های بزرگ ، مراکز آموزشی برای یاد گیری تخصص و بازار کار گسترده ای  که راحت تر میتوان به شغل و هدف مورد نظر رسید .

استارت شهر سازی در حومه تهران توانسته تا حد زیادی جمعیت سرازیر تهران را به سمت زندگی در حومه تهران بکشاند که در این سالها این اتفاق افتاده است و اغلب کسانی هم که در اندیشه ساکنن از شاغلین و ساکنین در تهران هستند که بنا به دلایل مختلفی از جمله آب و هوای اندیشه ، قیمت هایه مناسب ، آرامش بیشتر در شهرک هایه اندیشه و مواردی از این دست ساکن اندیشه شده اند .

با افزایش قیمت ها در تهران تمایل خرید و اجاره خانه در اطراف تهران بالا رفت این امر موجب رشد چشمگیر و توسعه شهر های حومه تهران بخصوص شهر جدید اندیشه شد . اندیشه بخاطر قیمت های ارزان تر از تهران ، موقیعت عالی و امکانات خوب اولین انتخاب برای سکونت در حومه تهران است.

آیا شرایط زندگی در تهران در اندیشه هم فراهم است :

اندیشه در این سالها رونق و پیشرفت خیلی زیاد داشته است و توانسته جمعیت زیادی از تهران و شهر ها دیگر همچون کرج را به سکونت در این شهر بکشاند ، این شهر از لحاظ امکانات شهری ، و رفاهی ، ساختمان سازی مدرن ، مراکز تجاری ، درمانی ، تفریحی ، ورزشی و … چیزی کمتر از مابقی شهر ها ندارد بلکه ساختمان ها و امکانات این شهر نوساز تر از مناطق دیگر بوده اما قطعا همچنان شرایط شغلی کمتری به نسب تهران دارد و برخی از ساکنین این شهر همچنان در تهران شاغل میباشند .

شهر اندیشه تهران با قیمت های فوق العاده :

اگر با شهر اندیشه آشنا هستین حتما میدانید که خیلی از ساکنان تهران امروزه  بخاطره ارزانی قیمت های خرید یا اجاره خانه ، آب و هوای بهتر ، دسترسی راحت تا تهران و کرج و مواردی از این دست در شهرک اندیشه سکونت کرده اند و با وسایل نقلیه عمومی از جمله مترو ، اتوبسرانی به محل کارشان میروند و دیگر دغدغه ای از بابت سکونت ندارند و با نزدیکی مسیر اندیشه تا تهران شغل و کارشان را هم دارند .

زندگی در شهرک اندیشه :

شهر اندیشه نزدیک ترین شهر به تهران با پیشرفت و رونق سریعی که داشته است ، برای زندگی چیزی کم تر از شرایط رفاهی و امکانات نسبت به تهران و کرج ندارد به علاوه آنکه یک شهر نوساز با شهرسازی و ساختمان سازی اصولی و مدرن میباشد و با هر نوع توان مالی میتوانید به دنبال خانه مورد نظرتان باشید ، از آپارتمان هایه نوقلی و جمع و جور تا خانه هایه لوکس و گران قیمت .

قیمت ارزان خانه در اندیشه یکی از مهم ترین مزایایه این شهر است باتوجه به آمدن مترو در اندیشه امکان رفت و آمد داخل شهری در اندیشه و تهران راحت تر خواهد شد و آینده سرماه گذاری در اندیشه را خیلی بهتر خواهد کرد .

500 F 210650783 cnXQXq939DmKb4EWKe742ruVwGy9gIb8

فرصت سرمایه گذاری و خرید یا اجاره مسکن با قیمت هایه عالی :

سکونت و زندگی در شهرک اندیشه بهترین منطقه در نزدیکی تهران و کرج میباشد . که فاصله اش تا تهران و کرج کم بوده به همین خاطر برای شاغلین در تهران که به دنبال خانه با قیمت مناسب و امکانات خوب برای خرید یا رهن و اجاره میباشند اندیشه بهترین انتخاب است . فاصله مکانی اندیشه تا تهران در این سالهایه اخیر با توجه به افزایش ساختمان سازی ها و تقاضا برای زندگی در شهرک اندیشه از سمت غرب نصف شده است . اگر در تهران مجبور به اجاره نشینی هستید یا توان خرید آپارتمان و خانه مد نظرتان را ندارید میتوانید در شهر جدید اندیشه صاحب بهترین خانه ها شوید و در صورت نیاز به رفت و آمد تا تهران و کرج براحتی با مترو و دیگر وسایله نقلیه عمومی میتوانید سفر کنید .

شهر اندیشه از مهمترین شهر هایه حومه تهران در ۳۰ کیلومتری پایتخت میباشد که با مزایایه بسیار خوبی که دارد رشد سریع و پیشرفت بسیار زیادی در این سالها داشته است و به عنوان یک شهر نوساز بهترین منطقه برای سرمایه گذاری میباشد .

از نکات مثبت در اندیشه ساخت ساز اصولی و قیمت هایه مناسب ساختمان ها بوده است که خانه و آپارتمان هایه نقلی تا ساختمان هایه لاکچری با بروز ترین دانش مهندسی با قیمت ها و امکانات مختلف ساخته شده است. اگر زندگی در آپارتمان برایتان سخت شده است یا بخاطره بیماری یا افزایش سن ، آلودگی هوای تهران اذیتتان میکند میتوانید در اندیشه با سرمایه کمتری نسبت به تهران خانه ویلایی بخرید و زندگی راحت تر و بهتری را تجربه کنید .

logo 1 1

شهرک اندیشه کجاست ؟ اندیشه جزو کدام استان است ؟

شهرستان اندیشه واقع در غرب استان تهران همجوار با استان البرز قرار دارد . این شهر از نظر تقسمات کشوری جزوه شهریار میباشد و در بخش مرکزی شهرستان شهریار واقع شده است . فاصله شهر اندیشه تا شهریار ۳ کیلومتر تا شمال غربی شهرستان شهریار و هفت کیلومتری جنوب شرقی کرج فاصله دارد و تا تهران هم حدود ۳۰ کیلومتر مسافتش میباشد . شهرک اندیشه در جنوب رشته کوهایه البرز قرار گرفته و زمینی نسبتا صاف دارد . اما فاز های جدید اندیشه جزوه استان تهران میباشد .

شهر جدید اندیشه در فاصله ۳ کیلومتری شمال شرقی شهریار قرار دارد .همانگونه که گفتیم شهر جدید اندیشه به منظور مدیریت جمعیت در تهران و کرج  با هدف کنترل  جمعیت در کلان شهر  ساخت و ساز در اندشه استارت خورد . از مزیت هایه عالی اندیشه دسترسی  آسان به تهران و کرج ، آب و هوای عالی و شهر سازی مدرن در این شهر میباشد که محل بسیار خوبی برای زندگی با توجه به قیمتهایه مناسب خانه ها و امکانات بسیار خوبی که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد میباشد . 

7627816 min

دسترسی هایه اندیشه به نقاط دیگر به این صورت میباشد که از اطراف به طور کامل متصل به شهرهای دیگر همچون : کرج ، شهریار و ملارد می باشد. از بخش جنوبی متصل به شهرهای شهریار و ملارد، از غرب متصل به فردیس کرج و بخش شمالی آن هم با دیگر شهرک های کرج همجوار می باشد .

امکانات شهرک اندیشه :

اگر بواسطه شغل و کارتان باید هر روز به تهران بروید و به خاطر بالا بودن هزینه های خرید و اجاره مسکن یا مشکلاتی که در تهران گریبان گیر میباشد مانند آلودگه هوا در تهران به فکر اجاره یا خرید خانه در حومه تهران هستید زندگی در شهرک اندیشه بهترین گزینه  است تا هم مسیر رفت و آمدتان به اطراف راحت باشد و هم از قیمتهایه مناسب و امکانات شهر جدید اندیشه استفاده کنید و در این شهر صاحب خانه هایه بسیار خوب شوید .فاصله مکانی اندیشه تا تهران بواسطه ساخت و ساز هایه مسکونی تا وردآود تهران ادامه پیدا کرده و این فاصله از غرب به نصف فاصله ۳۰ کیلومتری تا میدان آزادی میرسد.

شهر اندیشه 6 فاز دارد . خانه هایه این شهر هم به صورت آپارتمانی و هم ویلایی ساخته شده است . از نکات مهم در اندیشه ساخت و ساز شهری اصولی با مهندسی روز و مدرن میباشد .

امنیت شهرک اندیشه :

خوشبختانه با وجود نیرو های انتظامی و فرهنگ کلی خوب در اندیشه این شهر از نظر امنیت در سطح نسبتا خوب و ایده عالی قرار داد .

فاصله زمانی شهر اندیشه تا تهران و کرج :

فاصله زمانی اندیشه تا تهران : در صورت خلوت بودن مسیر حدود 20 دقیقه تا نهایت سی دقیقه است و فاصله مکانی آن هم با ادامه داشتن ساختمان سازی ها مدام در حاله کوتاه تر شدن است. اندیشه از سمت غرب هم از سمت جاده کرج – فردیس هم از پل فردیس وارد مسیر ورود به اندیشه میشویم. فاصله زمانی کرج به اندیشه : مسیر اندیشه به کرج کوتاه تر از مسیر تهران به اندیشه میباشد.

نزدیکترین ایستگاه به اندیشه مترو آزادی و پل فردیس میباشد فاصله زمانی آزادی تا اندیشه حدود سی و پنج دقیقه از پل فردیس تا اندیشه هم حدود بیست دقیقه است ، از اتوبوس و سواری میتوانید در ایستگاه آزادی و پل فریس استفاده کنید .

ساخت راه ها خوشبختانه در اندیشه به شکل اصولی و خوبی ساخته شده است یعنی طول عرض خیابان ها مهندسی خوبی دارد تا رفت آمد برای ساکنین سخت و دشوار نباشد . همچنین تعدا زیادی پارکینگ عمومی رایگان در مکان هایی که مراجعه حضوری بالایی دارد در اختیار ساکنین ش۶هر قرار گرفته شده است .

apartment rent concept illustration 114360 3451 min 1

امکانات رفاهی در شهر جدید اندیشه :

امکانات شهری در مناطق مختلف اندیشه وجود دارد مانند : مدارس ، دانشگاه ، کتابخانه ها ،فضاهایه گردشی و ورزشی ، پارک ها ، باشگاه ها و زمین هایه ورزشی برای کودکان و بزرگسالان ، استخر و مراکز خدماتی مختلف مانند پست ، مخابرات ، بانک ، درمانگاه و … میادین خرید میوه ، اماکن تجاری با امکانات عالی ساخته شده اند . و به طور کلی کلیه امکانات و موارد مورد نیاز در شهر مانند آتش نشانی ، پاستگاه و غیره در شهر اندیشه برای رفاه حال و امنیت مردم وجود دارد .آنتن دهی و وضعیت شبکه هایه اینترنتی و تلفنی در این شهر خوب میباشد .نکته حائز اهمیت که خیلی از کلان شهر ها را متاسفانه درگیر خود کرده است یعنی کم بودن فشار آب خوشبختانه در اندیشه این مشکل وجود ندارد .

وجود فضایه سبز در شهر بخصوص امروزه که خانه اکثر مردم به صورت آپارتمانی میباشد خیلی به رفاه حال ساکنین کمک میکند ، خوشبختانه در اندیشه زیر سازی های فضایه سبزی در اغلب مناطق اندیشه وجود دارد تا مردم در پارک ها و فضاهایه سبز اوقات فراغتشان را بگذرانند .

در میان شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد شهر جدید اندیشه یکی از بهترین شهرها در حوزه‌های مختلف خدماتی و رفاهی میباشد .

logo

بازار ایران اسلامی که در اندیشه به سبک میدان نقش جهان ساخته شده است از مکان های زیبایه فرهنگی و هنری این شهر میباشد در ادامه بیشتر با این بازار آشنا خواهیدشد. قدمت شهر جدید اندیشه به قبل از انقلاب بر میگردد البته این زمان مربوط به فاز یک میباشد که همه فازها قدیمی تر بوده و بافت مسکونی و خانه هایش غالبا  قدیمی تر ازفاز هایه دیگر میباشد .

آب و هوای اندیشه و جمعیت ساکن در شهرک اندیشه :

جمعیت شهر اندیشه حدود صد و بیست هزار نفر از قوم هایه مختلف و اغلب مهاجر از شهر هایه مجاور میباشد . آب و هوای خوب و پاکتر اندیشه به نسبت استان تهران بخاطر نزدیکی اش به شهریار از علت هایه توسعه بخشی به این شهر است از دیگر علت ها ایجاد فرصت هایه جدید برای جمعیت سرازیر تهران و راحتی از نظر دسترسی به پایتخت و آسایش و رفاه بیشتر موارد محیط زیستی و کاهش آلودگی هوا بهره برداری شده است . خیلی از مردم توانستن در این شهر صاحب خانه بشوند کسب و کار راه بی اندازند و یا اجاره منزل و هزینه هایشان را بسیار کمتر کنند .

خیلی از مردم ساکن در شهر جدید اندیشه شاغل در غرب تهران و کارمندان و کارکنان ادارات و کارخانه هایه صنعتی میباشند . از لحاظ جغرافی اندیشه در منطقه ای گرم و خشک است اما به جهت قرار گریری در برابر باد هایه شهریار و قرار گرفتن  در منطقه جنوب رشته کوه البرز هوای این منطقه اغلب خنک بوده و آب و هوای خوبی همچنین در فصل هایه بهار و تابستان دارد . البته ناگفته نماند در اندک مناطقی مانند شرق اندیشه بخاطر وجود معادن ماسه گرد و غبار وجود داشته و یا بخاطر کارخانه آسفالت سازی بوهایه نامطبوعی گاهی وجود داشته که آن هم بسیار کم و شاید برای ساکنین مسئله قابل لمس و زجر آوری نباشد .

فاز یک انیشه

بازار ایرانی اسلامی شهر اندیشه به سبک میدان نقش جهان :

بازاری به سبک میدان نقش جهان در چند کیلومتر آن طرف تر از تهران واقع در شهر اندیشه حتما دیدن این بازار که برگرفته از میدان نقش جهان و ترکیب معماری مدرن و کلاکسیک به جهت استفاده مردم از امکانات تجاری ، فرهنگی و گردشی ساکنین اندیشه ساخته شده است . تماشا و آشنایی هر انسانی با معماری ، فرهنگ و بزرگان عرفانی ، دانشمندان ، شعرا و دیگر بزرگان تاریخ ایران لذت بخش است . قطعا خرید و گردش در این بازار با دیدن نماهایه سنتی در کنار امکانات روز بسیار لذت بخش خواهد بود.

اگر ساکن تهران هستید حتما باید برای شما هم جالب بود که بدانید در نزدیکی تهران بازاری وجود دارد هماند میدان نقش جهان اصفهان که با سبک معماری ایرانی اسلامی ساخته شده است.بازار ایرانی اسلامی شهر اندیشه در شهریور هزار و سیصد و نود با بودجه ای بالغ بر دیویست میلیارد تومان در دست ساخت قرار گرفت این بازار از بناهایه فاخر ایران میباشد .

مساحت این بازار  صد و پنجاه دو هزار متر با زیر بنا صدو و بیست و سه هزار متر مربع احداث شده است . ساختار این بازار کاملا مشابه بازار نقش جهان اصفهان نیست بلکه با الگو برداری از بازارنقش جهان و ترکیب معماری کلاسیک و مدرن این بازار طراحی و به انجام رسیده و میشه گفت یکی از زیبا ترین بازار هایه ایرانی اسلامی در تهران میباشد . این بازار دوازده درب ورودی در سه طبقه ساخته شده است .

امکانات این بازار شامل : مکان هایه تجاری ، مسجد ، آب نماها ، سالن هایه چند منظوره ، سالن هایه ورزش هایه باستانی زور خانه ای و فضای سبز زیبا به مساحت هفت هزار متر مربع ساخته شده است . یاد و خاطره اساطیر و معماری ایرانی و اسلامی کشورمان به شکل تماشایه زنده لذت بیشتری دارد به علاوه اینکه در کنار تماشایه بخش هایه مختلف این بازار از امکانات زیادی که در این بازار وجود دارد استفاده خواهید کرد .

برای ساخت این بازار به سبک ایرانی اسلامی مبلغی حدور 200 میلیارد تومان هزینه شده است . از زیباترین  مکان هایه ایرانی اسلامی بکار رفته در این بازار مسجد ایرانی اسلامی سلمان فارسی میباشد . این مسجد با زیر بنایی به حدود چهار هزار و سیصد و ده متر ساخته شده . همچنین مسجد ساخته شده در اوله این بازار با معماری و کاشی کاری هایه  بسیار خوب و منحصر به فرد سبک ایرانی اسلامی این بازار را به زیبایی تداعی بخشید است

بازار شهر اندیشه نقش جهان

کدام فاز شهرک اندیشه بهتر است :

بهترین فاز شهرک اندیشه فاز سوم اندیشه میباشد و با محبوبیت و معروفیت بالایی که دار به نگین اندیشه معروف است ، اغلب مردم اندیشه را با این فاز میشناسند . این فاز در مرکز اندیشه قرار دارد دسترسی راحتی به دیگر مناطق داشته بنابراین اگر بخواهید از امکانات فاز هایه دیگر اندیشه استفاده کنید یا در رفت و آمد زیاد تا تهران یا جایه دیگر باشید دسترسی راحتی خواهید داشت .

خود فاز سه شهرک اندیشه دارایه امکانات رفاهی ، تجاری ، ساختمان سازی مدرن و اماکن ورزشی ، استخر هایه سرپوشیده و سر باز میباشد . مجتمع تجاری نگارستان در این فاز قرار دارد ، بیشتر خانه هایه فاز سه ویلایی میباشند و دارایه لوکس ترین و گران قیمت ترین خانه هایی ویلایی در اندیشه است . نکته دیگری که در رابطه با این فاز وجود دارد این است که بافت شهری این فاز دارایه بروزترین و بهترین زیر ساخت هایه شهری میباشد .

خرید آپارتمان در اندیشه به عنوان یکی از شهرهای نوساز حاشیه تهران یک فرصت سرمایه گذاری خوب به شمار میرود .البته هر سرمایه گذاری ای نیاز به اطلاعات دارد و بدون اطلاعات کافی  یک سرمایه گذاری موفق غیر ممکن است .مشاورین املاک نوین با سالها تجربه در زمینه خرید و فروش آپارتمان و با تسلط کافی بر منطقه  میتواند شما را برای خریدی آسان تر مشاوره نمایند و موارد سرمایه گذاری مناسب را به شما معرفی نمایند .

برای انتخاب و خریدی راحت و آسان تر مسکن نوین مشاور املاک در فاز یک اندیشه با سالها تجربه کار در اندیشه متنوع ترین فایل ها را در اختیارتان میگذرد تا با توجه به بودجهاتن در مناطق خوب اندیشه صاحب خانه شوید .

کدام فاز شهرک اندیشه بهتر است

جمعیت تهران روز به روز در حال افزایش است اما از آن سو تهران گنجایش این تعداد انبوه جمعیت را ندارد. آلودگی هوا باعث شده است که خیلی ها تمایل داشته باشند خارج از تهران زندگی کنند. خرید مسکن در  اندیشه یه اقدام عاقلانه و آینده ساز برای زندگی در حومه تهران است.با تراکم شدید جمعیت در تهران و نارضایتی مردم، نیاز به تشکیل شهرهای جدید و نوپا در حوالی تهران احساس می شود تا بتوان نیاز این افراد را به مسکن تامین کرد. شهر جدید اندیشه از جمله این شهرهاست که چند سالی از شکل گیری آن می گذرد و جمعیت زیادی در آن زندگی می کنند.

ساکنین اندیشه :

 اندیشه به علت تازه تاسیس بودن شهر در “حدود” ۹۵ درصد از ساکنین غیر بومی هستند و به علت خلوت کردن مرکز تهران ، جمعیت زیادی در حاشیه استان در چند سال اخیر به غرب تهران آمدند که با بیش از ۷۰ درصد غیر بومی بیشترین مهاجر را در استان دارد .

آشنایی با فاز هایه اندیشه :

فاز اول اندیشه : فاز یک جنوبی ترین فاز اندیشه و قدیمی ترین فاز این شهر با بافت مسکونی سنتی میباشد و تنها فاز یک اندیشه است که زیر نظر شهر داری شهریار میباشد . وقتی وارد این فاز میشوید سه خیابان به موازات هم به نام‌های خیابان طالقانی، مدرس و دنیا مالی قرار دارد . این سه خیابان خیابان هایه طولی اندیشه میباشند در عرض شهر خیابان هایه زیادی با بخش شرقی و غربی تقسیم بندی میشوند .

همانگونه که گفتیم بافت شهری در فاز یک قدیمی میباشد و امکانات و کیفیت شهری کمتری به نسبت فاز هایه دیگر اندیشه دارد به همین خاطر با قیمت کمتری میتوان در این فاز ملک خرید ، بخش شرقی فاز یک قیمت کمتری به نسبت بخش شرقی آن داشته بخاطره اینکه بخش غربی طالب بیشتری برای خرید ملک داشته و گران تر است . فاز یک دارایه شهرک هایه زیادی در این سالها شده است و خانه ها و آپارتمان هایه نوساز زیادی دارد .

فاز دو اندیشه : فاز دو اندیشه در غرب فاز سوم اندیشه شمال غربی اندیشه قرار گرفته است ، فاز دو جایه آرامی است و خانه هایش اکثرا با متراژ بالا میباشد و قیمت بالایی هم دارد ، اگر به دنبال خرید خانه لوکس میباشد و دنبال جایه آرام برای زندگی هستید خانه هایه این فاز بسیار عالی میباشد . 

فاز سه اندیشه : فاز 3 اندیشه دارایه بیشترین امکانات و مجتمع هایه تجاری و رفاهی مانند مجتمع تجاری نگارستان میباشد  و با امکاناتی که دارد موجب رونق اقتصادی در این فاز شده است . این فاز اصول شهر سازی خوبی داشته در غرب این فاز تعداد خانه هایه ویلایی بیشتری وجود دارد.

logo 1 1

فاز چهار اندیشه : در فاز چهار هم مانن فاز سه امکانات تجاری زیادی وجود دارد از جماه معروفترین آن بازار ایرانی اسلامی که در اواسط مقاه شما را با این بازار آشنا کردیم . بافت خانه هایه فاز چهار هم بیشتر به صورت خانه هایه ویلایی و سازمانی میباشد .

فاز ّپنج اندیشه : فاز ۵ اندیشه در امتداد فاز چهار قرار گرفته است . خانه هایه فاز پنج اندیشه هم به صورت ویلایی و هم آپارتمانی میباشد . فاز پنج هم دارایه مراکز تجاری و فرهنگی از جمله مدارس ، مسجد و … میباشد . فاز پنج در بخش شمالی اندیشه بوده و میدان خلیج فارس نقطه اتصال بین فاز چهار و پنج میباشد .

فاز ششم اندیشه : فاز شش اندیشه خلوت ترین و کم تردد ترین فاز اندیشه میباشد . زمین هایه این فاز اغلب خصصوصی بوده و در این سالها ساختمان سازی هایی صورت گرفته است . البته قبل از خرید باید ببینید شهرداری به آن زمین جواز ساخت میدهد یا نه .

معایب و برخی مشکلات شهرک اندیشه تهران :

برخی از معایب و مشکلات زندگی در حومه تهران مخصوصا برای کسانیکه نیازمند حضور مداوم به تهران هستند فاصله ای است که وجود دارد ، در شهرک اندیشه به اندازه تهران شغل وجود ندارد بنابراین خیلی از افرادی که شاغل در تهران میباشند باد مسافته بیشتری را بپیمایند  ، به هر حال حتی با وجود وسایل حمل و نقل عمومی مانند : مترو ، اونوسرانی و تاکسیرانی بازم رفت و آمد مداوم کمی سخت است ، مهمترین مشکل سکونت در حومه تهران برای شاغلین در تهران است که با کمبود شغل نیازمند رفت و آمد تا تهران هستن .

اندیشه با همه ی مزایایکه خدمتتان گفتیم مشکلاتی هم دارد مانند دیگر شهر ها ، شهرک اندیشه شهری رو به رشد و در حاله توسعه است که ممکن است در برخی موارد امکانات نسبتا کمتری به تهران داشته باشد .

نظرسنجی مردمی برای سکونت در اندیشه :

نتایج نظر سنجی مردمی برای خرید ملک در اندیشه یا تهران ، شهریار و دیگر مناطق نشان از بیشر شن محبوبیت سکونت در اندیشه نسب به سالهای قبل میدهد.

نتایج نظرسنجی نشان میدهد که مراجعه به شهر تهران به منظور رفع نیازها همچنان سهم بالایی میان ساکنین شهر شهرستان شهریار دارا می باشد اما این سهم نسبت به آمارهای به دست آمده در تحقیق سال 1391، از 55% به32% کاهش یافته است که نشان می دهد شهر اندیشه توانسته است در تامین نیازهای خدماتی ساکنین خود به استقلال نسبی دست یافته و پیشرفت نماید. مراجعه به شهریار هم از 12% به 6% و مراجعه به کرج از 8% به 4% کاهش یافته است.

دیگر نتیجه مثبت نظرسنجی این است که سهم شهر اندیشه در رفع نیازهای ساکنین، از25%در سال1391به49%افزایش یافته است که نشانگر توسعه و استقلال عملکردی شهر اندیشه می باشد

املاک اندیشه در فاز 1
مسکن نوین :

مسکن نوین مشاور املاک اندیشه فاز 1 معتبر و قدیمی واقع در فاز یک اندیشه مرجع معتبر و مطمئنی برای معاملات ملکی و خرید و فروش و اطلاع از قیمت خانه در اندیشه فاز یک ، خرید خانه در اندیشه با وام ، خرید واحد اداری در اندیشه میباشد . همچنین مسکن نوین بیشترین فایل را در غرب استان تهران دارد . با استفاده از تجربیات و اطلاعات ملکی مسکن نوین میتوانید راحت تر و سریع تر خانه مد نظرتان را در اندیشه پیدا کنید . هر سوالی و اطلاعاتی در مورد جدیدترین خانه ها و ملک هایه فروشی در اندیشه داشتید در همین سایت ملک مورد نظر را جستجو کنید و در صورتی که موفق به پیدا کردن نشدید با ما تماس بگیرید .

23 دیدگاه

 1. 9176779462cae53b15b7417f09a0ec2d?s=80&d=mm&r=g
  صانع پلاستیک
  2021-01-13
  | پاسخ
  | پاسخ

  کدوم فاز شهرک اندیشه بهتره برای سرمایه گذاری ؟

 • ec2598626e3a8f17a15369c23511925f?s=80&d=mm&r=g
  مسکن نوین
  2021-01-13
  | پاسخ
  | پاسخ

  شهرک صدف واقع در فاز ۳ از مناطق خیلی عالی و میشه گفت بهترین منطقه برای سرمایه گذاری در اندیشه هست و البته مناطق دیگر هم امکانات شرایط و مزایایه خاص خودشونو رو دارند

 • bc75d854979cfd6e50aaadda976d04be?s=80&d=mm&r=g
  محمد عابدی
  2021-03-17
  | پاسخ
  | پاسخ

  توضیحات خیلی جامعی بود برای آشنایی با اندیشه . تشکر

  • ec2598626e3a8f17a15369c23511925f?s=80&d=mm&r=g
   مسکن نوین
   2021-03-17
   | پاسخ
   | پاسخ

   خوشحالیم که مفید بوده براتون

 • bc75d854979cfd6e50aaadda976d04be?s=80&d=mm&r=g
  محمد عابدی
  2021-03-17
  | پاسخ
  | پاسخ

  فاز دو آپارتمان فروشی جدید چیزی دارین ؟

  • ec2598626e3a8f17a15369c23511925f?s=80&d=mm&r=g
   مسکن نوین
   2021-03-17
   | پاسخ
   | پاسخ

   بله داخل واتس آپ پیام بدین یا با شماره تماس دفتر تماس بگیرین همکارا راهنمایتون میکنن .

 • 091a1b3308877d26f98d2c548c081241?s=80&d=mm&r=g
  hosein
  2021-03-31
  | پاسخ
  | پاسخ

  سلام خسته نباشید . دفترتون کجاست ؟

  • ec2598626e3a8f17a15369c23511925f?s=80&d=mm&r=g
   مسکن نوین
   2021-03-31
   | پاسخ
   | پاسخ

   فاز یک اندیشه نبش خیابان دوم غربی ، مشاور املاک مسکن نوین

 • be8d743be4b25e5d1b1e82679d9d5c96?s=80&d=mm&r=g
  محسن
  2021-04-05
  | پاسخ
  | پاسخ

  خیلی ممنون مدتها قصد داشتم در مورد زندگی در شهرستان اندیشه اطلاعات کسب کنم . مطلبه خیلی مفیدی بود

  • ec2598626e3a8f17a15369c23511925f?s=80&d=mm&r=g
   مسکن نوین
   2021-04-05
   | پاسخ
   | پاسخ

   تشکر از نظری که ارسال کردین .

 • 6cd2800111ab782659f58bfe659a4c73?s=80&d=mm&r=g
  javad۵۵
  2021-05-12
  | پاسخ
  | پاسخ

  شهرک اندیشه جزوه کدام استان میشه ؟

  • ec2598626e3a8f17a15369c23511925f?s=80&d=mm&r=g
   مسکن نوین
   2021-05-17
   | پاسخ
   | پاسخ

   سلام . شهر اندیشه یکی از شهرهای استان تهران میباشد . شهرک اندیشه در بخش مرکزی شهرستان شهریار قرار دارد

 • a7f6815383aa5289eb33ee17dd510741?s=80&d=mm&r=g
  ehsan
  2021-05-27
  | پاسخ
  | پاسخ

  سلام . شهرک اندیشه منطقه چند تهران است ؟؟؟؟

 • 53b86d4b8114b2f95125f0d38b88107e?s=80&d=mm&r=g
  javad
  2021-06-02
  | پاسخ
  | پاسخ

  سلام اندیشه خونه متری چنده ؟

 • f96bdb65babedb15f66cd9fdbab9290c?s=80&d=mm&r=g
  ehsan.mokhtari444
  2021-07-07
  | پاسخ
  | پاسخ

  کامل ترین مقاله ای بود که در مورد شهر اندیشه خوندم ، اندیشه پیشرفت خیلی خوبی داشته امیدواریم وضعیت اشتغالو تو این شهر خیلی بهتر کنن تا نیاز به رفتن به تهران برای اکثر مردم تموم بشه واقعا شهر خوبیه

  • ec2598626e3a8f17a15369c23511925f?s=80&d=mm&r=g
   مسکن نوین
   2021-07-07
   | پاسخ
   | پاسخ

   تشکر از نظری که برای ما ارسال کردین . بله امیدواریم شرایط اشتغال هر چه بیشتر فراهم باشه

 • 10ab7b349e30c0ddf5d3509ace8f9482?s=80&d=mm&r=g
  m.hosein
  2021-07-23
  | پاسخ
  | پاسخ

  سلام . اندیشه واحد آپارتمان متری چنده ؟

  • ec2598626e3a8f17a15369c23511925f?s=80&d=mm&r=g
   مسکن نوین
   2021-08-01
   | پاسخ
   | پاسخ

   قیمت های روز اندیشه در همین سایت در بخش آگهی ها موجود است .

 • 812a5bbb0dbbeaf7555e7e72acb17a86?s=80&d=mm&r=g
  saeed.moshehe
  2021-11-03
  | پاسخ
  | پاسخ

  بازار نقش جهان اندیشه کجاست ؟

 • 07e8407ec6b4c55ffb4e45c75d4b4902?s=80&d=mm&r=g
  najafifateme
  2021-12-26
  | پاسخ
  | پاسخ

  سلام وقت بخیر ، اجاره مغازه در کدام قسمت اندیشه ، بهتره ؟

  • ec2598626e3a8f17a15369c23511925f?s=80&d=mm&r=g
   مسکن نوین
   2021-12-26
   | پاسخ
   | پاسخ

   سلام وقت بخیر ، برای چه کاری ؟ اما در کل فاز یک بهتره

  ارسال دیدگاه

  املاک را مقایسه کنید

  مقایسه (0)