فاز سه کجاست ؟ آشنایی کامل با فاز ۳ اندیشه

 بهترین و محبوب ترین منطقه اندیشه برای خرید خانه و سرمایه گذاری بخاطره موقعیت خیلی عالی و امکانات رفاهی و شهر فاز 3 اندیشه میباشد .

مقدمه : اندیشه با موقعیت جغرافی بسیار خوب با دسترسی آسان به تهران و کرج ، امکانات رفاهی و تجاری بسیار خوب برای ساکنین ، زیر ساخت عالی شهری ، ساختمان سازی اصولی با دانش روز مهندسی ، قیمت هایه خوب ، آب و هوای خوب ، نوساز و جوان بودن شهر ، ساختمان ها و امکاناتش ، خدمات شهری بسیار خوب و طرح توسعه بخشی که همچنان ادامه دارد بهترین منطقه برای سرمایه گذاری میباشد .

فاز ۳ اندیشه در مرکز شهر جدید اندیشه قرار دارد و از محبوب ترین و معروف ترین فاز هایه اندیشه میباشد با دسترسی راحتی که به فاز هایه دیگر اندیشه داشته ساکنین برای رفت و آمد کاری ، خانوادگی و یا استفاده از امکانات دیگر فاز ها زمان خیلی کمتری را باید صرف کنند به علاوه آن که خود فاز ۳ از نظر امکانات رفاهی ، گردشی ساختمان سازی رشد خودش را تا حد زیادی داشته است به همین دلیل خرید آپارتمان در فاز سه ثبات بیشتری دارد . فاز سه اندیشه علاوه بر کمترین فاصله زمانی و دسترسی به مناطق دیگر اندیشه کمترین فاصله زمانی تا تهران را دارد و بنابراین برای کسانی که به دلیل شرایط کاری یا هر چیز دیگری رفت آمد زیادی تا تهران دارد پیشنهاد ما این است که سعی کنند برای راحتی بیشتر به دنبال خرید خانه در فاز سه اندیشه باشند .

پروژه طراحی فاز ۳ اندیشه در سال هزار و سیصد و هفتاد در زمینی به مساحت سیصد و شصد هکتار طراحی شد . فاز ۳ اندیشه با هدف اصول شهرسازی جدید ساخته شده و زیر بنا شهری در این فاز بسیار مطلوب و همانگونه که میدانید فاز سه بهترین فاز شهر اندیشه میباشد . 

مشاور املاک در فاز 3 اندیشه :

مسکن نوین مشاور املاک در فاز سه اندیشه با سالها تجربه و اطلاعات کافی از مناطق مختلف اندیشه فایلها و اطلاعات خوبی برای خرید و فروش در فاز ۳ اختیارتان در خواهد گذاشت .

آشنایی بیشتر : از دلایله دیگری که فاز سه محبوبیت زیادی برای خرید ملک در این منطقه از شهرستان شهریار را دارد به این دلیل میباشد که بیشترین خانه هایه ویلایی در این منطقه است که البته قیمتهایه آن هم اگر سرمایه پایینی دارید برایتان بالا میباشد  . این فاز از نظر امکانات و ساخت شهری زیر ساخت قوی دارد و مجتمع و مکان های گردشی شیک و زیبایی برای تفریح و گردش دارد . خانه هایه ویلایی این فاز اکثرا متراژ بالایی دارد ضمنا امکانات ورزشی از جمله استخر ، زمین فوتبال و … در این فاز برای رفاه ساکنین در سطح خوبی ساخته شده است. سینمای ساحل اندیشه نیز در این فاز قرار دارد.

مشاور املاک در فاز سه اندیشه

بهترین فاز شهر اندیشه :

فاز ۳ میشه گفت بهترین منطقه و محیط برای سرمایه گذاری و خرید ملک در شهر اندیشه میباشد شهرک اندیشه فاز 3 معروفترین شهرک در اندیشه میباشد این فاز براساس قوانین جدید شهر سازی طراحی و ساختمان سازی شده است این فاز دارای موقعیت مکانی و جغرافیایی عالی از نظر راه و دسترسی سریع تر به بخش هایه دیگر اندیشه میباشد ساکنین فاز ۳ راحت تر میتوانن از امکانات دیگر شهر ها نیز استفاده کنند و زمانه کمتری را صرف رفت آمد در شهر بکنند . علاوه بر آن خود فاز ۳ از مناطق عالی شهر اندیشه از نظر ساختمان سازی و بیشترین امکانات رفاهی و شهری میباشد .

خیلی از کسانی که قصد خرید خانه در اندیــشه را دارند به خاطره نزدیکی و دسترسی راحتی که تا تهران و کرج دارد میباشد و بخاطر بالا رفتن شدید قیمتها در کلان شهر هایی مثله تهران قدرت زندگی و پرداخت هزینه هایی از جمله خرید یا اجاره مسکن بسیار سخت شده است بخاطر شغل و کارشان رفت و آمد زیادی تا تهران دارند  فاز سه اندیشه بهترین فاصله مکانی را تا تهران را دارد و مسیر رفت و آمدتان به تهران بسیار راحت تر خواهد شد . طبیعتا کمتر شدن فاصله خستیگی هایه مسیر و طول زمان رفت و آمد را برایتان کمتر و راحت تر میکند .

بنابراین خرید خانه و آپارتمان در فاز 3 اندیشه بهترین گزینه میباشد اما فراموش نکنید که فاز هایه دیگر اندیشه نیز امکانات وقابلیت هایه خاص خودشان را درند به نوعی تمامی فاز ها برای سرمایه گذاری فرصت عالی میباشد که با مشاور املاک مسکن نوین در مناطق خب هر فاز سرمایه گذاری خواهید کرد .

logo 1 1

شهرک صدف از معروف ترین و محبوب ترین شهرک هایه اندیشه بوده و میشه گفت لوکس‌ترین نقطه در  اندیشه است، شهرک صدف که در  فاز سه قرار گرفته علاوه بر خانه‌ها و بافت شهری لوکس، امکانات بسیار زیادی دارد که نیاز کمی برای رفتن به مناطق دیگر برای استفاده از امکانات  شهری و  رفاهی خوهید داشت . برای خرید خانه و آپارتمان در شهرک صدف با ما در ارتباط باشید .

فاز 3 اندیشه کرج :

فاز ۳ اندیشه در مرکز شهر قرار دارد و امکاناته شهری اش مانند ساختمان هایه تجاری و رفاهی فوق العاده میباشد و رشد بسیار زیادی داشته این فاز رشد اقتصادی خودش را کرده و قیمتهایش ثابت تر میباشد .

فاز ۳ اندیشه کرج و تهران خانه‌هایش چه ویلایی و چه آپارتمانی از شیک‌ترین ساختمان‌ها هستند و به خاطر وجود نگهبان برای ساختمان‌ها و مجتمع‌ها امنیت بسیار خوبی در منطقه برای اموال مردم برقرار میباشد .

با اینکه فاز ۳ تراکم جمعیت بالاتری نسبت به بقیه فازها دارد اما هنوز هم آرامش خود را از دست نداده است و محله‌های آرامی دارد.

اندیشه در نزدیک ترین فاصله مکانی تا کرج و تهران از مناطق با اصالت حومه تهران میباشد که این شهرستان در طی این سالها اخیر با سرمایه گذاری و دسترسی هایه جاده ای آسان به کلان شهر ها با رعایت شهرسازی اصولی و مدرن به یکی از پیشرفته ترین نقاط از نظر زندگی شده است . برعکس هوای تهران آب و هوایه پاکی دارد.

ارسال دیدگاه