قطعی برق در اندیشه چگونس ؟ نکاتی در این خصوص

قطعی برق مدتیست گریبان گیر مردم ، کارخانجات و تمامی مشاغل شده است ، قطع مکرر آب و برق در تمامی شهر های ایران موجب نارضایتی و اعتراض مردم شده است ، شهر اندیشه هم از این قاعده مستثنی نیست و در اندیشه هم در این روز ها شاهد قطع مکرر برق شده ایم .

به گفته برخی مسئولین قطعی برق کمتر میشود :

عبدلامیر یاقوتی، مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشترکین شرکت توانیر: با اتخاذ تصمیم های جدید، نیمی از خاموشی های گسترده برق در روزهای آینده کاسته خواهد شد.

بیمه خسارت ناشی از قطع و وصل برق را میدهید :

بیمه خسارت ناشی از قطع و وصل شدن برق را پرداخت می کند مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشترکین شرکت توانیر: مشترکین می توانند موارد آسیب دیدگی دستگاه ها در نتیجه قطع و وصل برق را در سامانه bimeh.tavanir.org.ir ثبت کنند و پس از تعمیر کردن وسایل، مستندات آن را در همین سامانه بارگذاری و خسارت دریافت کنند.

توصیه های آتش نشانی :

توصیه مهم آتش‌نشانی برای آسانسور در زمان قطعی برق سخنگوی سازمان آتش نشانی: در مواردی مشاهده می‌شود سرویس کارهای آسانسور کلید آسانسور را به فردی از اعضای ساختمان تحویل می دهند و از او می خواهند زمانی که برق قطع شد با کلید درب آسانسور را باز کنند تا افراد بتوانند از کابین خارج شوند.

این کار غلط است چرا که برای باز کردن درب آسانسور هنگام قطعی برق ابتدا باید برق سه فاز آسانسور قطع شود وترمز آن خلاص شود و با احتیاط کابین را متوقف کنند. چرا که هر گونه خطایی باعث می شود کابین به پایین رها شود.

آتش نشانان دوره های باز کردن درب آسانسور و کنترل آن در زمان قطعی برق را دیده اند و با تخصص این کار را انجام می دهند.  به شهروندان توصیه می کنم به این گونه موارد دقت کنند و اگر در زمان قطعی برق برای آسانسور ها مشکلی پیش آمده حتما سرویس کار معتبری، آسانسور ها را در اولین فرصت کنترل کنند.

برای خرید آپارتمان در اندیشه و اطلاع از بروز ترین قیمت ها و فایلینگ های ملک و آپارتمان مسکن نوین مشاور املاک با سابقه و اعتبار بالا در فاز یک اندیشه به شما برای یک سرمایه گذاری عالی کمک میکند .

املاک را مقایسه کنید

مقایسه (0)